Blog

Idealna na grudzień: czapka Świętego Mikołaja

Posted by on 13:35 in bez kategorii | 0 comments

Idealna na grudzień: czapka Świętego Mikołaja

Grudzień to szalony czas, już jak tylko się zacznie ludzie żyją świętami. Szał zakupów i chęć obdarowywania uwalnia się i towarzyszy nam aż do końca świat. Myślimy wtedy o bliskich, nastrajamy się świątecznie muzyką i upajamy zapachem pierników i mandarynek. W tym czasie wszyscy jesteśmy świętymi mikołajami, a czym by był święty mikołaj bez swoich znaków rozpoznawczych?

(więcej…)

Haft na tekstyliach roboczych

Posted by on 11:30 in bez kategorii | 0 comments

Haft na tekstyliach roboczych

Znakowanie odzieży roboczej, to dzisiaj absolutna podstawa w bardzo wielu branżach. Przede wszystkim, daje to wrażenie profesjonalizmu i wzbudza szacunek u klienta. Dodatkowo podnosi zadowolenie pracowników, którzy zdają sobię sprawę, że trafili do poważnej firmy. Nie bez znaczenia jest też aspekt marketingowy takiego zabiegu – pracownicy reklamują twoją markę podczas wykonywania swoich obowiązków.

(więcej…)

Druk DTG na koszulkach i bluzach

Posted by on 08:52 in bez kategorii | 0 comments

Druk DTG na koszulkach i bluzach

Zastanawiając się nad wyborem techniki znakowania idealnej dla twojego projektu, na pewno trafiłeś na oferty, które tworzą nadruki metodą DTG – czym jest ta technika, jak działa i jakie korzyści płyną z jej zastosowania?

(więcej…)

Metody znakowania tekstyliów

Posted by on 08:32 in bez kategorii | 0 comments

Metody znakowania tekstyliów

Wykonywanie nadruków na odzieży czy tekstyliach stało się dzisiaj naprawdę popularne – daje to ogromne możliwości nie tylko dla firm, które mogą w ten sposób promować swoją działalność, ale także klientom indywidualnym, którzy mają możliwość zaprojektowania dla siebie ciekawej i nietuzinkowej odzieży. Najważniejsze jest, by wybrać metodę znakowania, która najbardziej dopasuje się do twoich wymagań, poniższy tekst pomoże Ci zdecydować.

(więcej…)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial